אודות הקבוצה


קבוצת יגאל אלון


קבוצת יגאל אלון מובילה עבור בעלי הנכסים בעולם הנדל"ן תהליכי ניהול ופיקוח מוקפדים, יעילים ומדויקים. החברה מתמחה בפרויקטים להתחדשות עירונית וחתומה על ניהול, פיקוח וביצוע של מאות יחידות דיור בפרויקטים למגורים והתחדשות עירונית, תשתיות ומבני ציבור בישראל עם ניסיון מוכח של מעל ל-15 שנה.   


ארגון וניהול תמ"א 38 ופינוי בינוי מטעם הדיירים בלבד!

הקבוצה מתמקדת ומתמחה בתחומי ניהול פרויקטים להתחדשות עירונית  מטעם הדיירים בלבד, מובילה את ארגון וליווי בעלי הנכסים ומקפידה על תהליך מדויק, שיתופי פעולה רחבים, שקיפות ועמידה בלוחות זמנים. 

ניהול פרויקטיי תמ"א 38 ופינוי בינוי מתבצע במסירות החל מגיבוש נציגות דיירים, ניתוח זכויותיהם והכדאיות כלכלית, דרך בחירת יזם (לחצו כאן למידע נוסף על בחירת יזם) וסיום הפרויקט. צוות החברה מתמחה בניהול תהליכים מורכבים ופיצוח אתגרים, בדגש על שקיפות, אדיבות ויצירת שיתופי פעולה עם בעלי המקצוע המרובים. צוות הקבוצה מעמיד לרשות הדיירים מענה מהיר, בזמינות גבוהה ובדגש על שירות אישי לכל פונה. 


פיקוח על הבנייה בפרויקטים להתחדשות עירונית

קבוצת יגאל אלון היא מבין החברות המובילות בישראל בפיקוח על הבנייה בפרויקטיי תמ"א 38, פינוי בינוי ומסלולי התחדשות עירונית (לחצו כאן למידע נוסף על ניהול מטעם הדיירים בלבד) החברה מחזיקה בניסיון רב ועתיר ידע בפיקוח. 


פיקוח על בנייה למגורים, תשתיות ומבני ציבור 

שירותי הפיקוח של הקבוצה מבוקשים בתחומים רבים בענף הבנייה ופיתוח התשתיות. בין היתר, פועלת החברה עבור גופים ציבוריים וחברות מובילות בארץ, בתחומי תשתיות כבישים, הנדסה אזרחית, מוסדות ציבור וחינוך ברשויות המקומיות, ועוד. 

צוות החברה

צוות החברה המנוסה והמקצועי מוביל את פעילותה במגוון רחב של תחומי התמחות. על הצוות נמנים אנשי מקצוע בכירים בתחומי הנדסה, ניהול פרויקטים, קשרי לקוחות ועוד, אשר פועלים באדיבות, שקיפות ושיתוף פעולה עם ככל הגורמים המקדמים את הפרויקט. 

הבעלים

אלון וייזברג, מנכ"ל שותף ומנהל תחום פיתוח עסקי

אלון, בעל תואר שני למשפטים (M.A) מאוניברסיטת בר אילן, תעודת מגשר ומבקר פנים מוסמך, הינו בעל ניסיון עשיר בליווי וקידום פרויקטים עבור הדיירים מול הרשויות המקומיות, ועדות התכנון ובעלי המקצוע.  וייזברג חתום על קידום מתחמים גדולים ובניינים בודדים בהיקף של מאות יח"ד. מעבר לכך, הוא מתנדב בעמותות קהילתיות. 

אלון בוגר שירות קבע בחטיבת הנחל ומשרת מילואים פעיל ביחידה קרביתיגאל אליהו, מנכ"ל שותף ומנהל מחלקת פיקוח בניה

יגאל, בעל תואר שני במינהל עסקים (M.B.A) מאוניברסיטת אריאל, בהשכלתו מומחה ומנהל עבודה מוסמך לבניין ותשתיות, הינו בעל ניסיון של מעל לעשור בעולם הבינוי והנדל"ן ומי שנבחר לאחד מ-70 האנשים המשפיעים ביותר בהתחדשות העירונית בישראל פעמיים.

יגאל סרן (במיל'), בוגר קורס מ"פים ומשרת מילואים פעיל ביחידה קרבית.


logo בניית אתרים